Hakkımızda

  • Biz Kimiz
  • Amacımız
  • Referanslarımız
Abay Academy 2017 yılında kurulmuş, alanında uzman psikolog, uzman klinik psikolog, aile danışmanı, oyun terapisti, cinsel terapistlerle çalışan, aynı zamanda Freud Üniversitesi ve Uluslararası Yeni Pazar Üniversitesi çözüm ortaklığı anlaşması ile yasal olarak üniversite onaylı ve uluslararası geçerli sertifikalı eğitimler vermektedir.
Her insana ihtiyaç duyduğu alanlarda destek olmak, uzmanlaşmak istediği alanlarda eğitim vermek en temel amaçlarımız arasında yer almaktadır.
Freud Üniversitesi, Uluslararası Yeni Pazar Üniversitesi, Uluslararası Akademisyenler Federasyonu, Uluslararası Bilim ve Eğitim Federasyonu, Dünya Akreditasyon Servisi, Eğitim Konfederasyonu, Üni Academy, Avrupa Birliği Akreditasyon Merkezi, Mesleki Yeterlilik Kurumu, Vodafone, Kampüs Eğitim Kurumları, Elit Eğitim Kurumları, Kırıkkale Üniversitesi, Akgüller Anaokulu, Star TV, T.C. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Kaleli Fotoğraf Evi, Gençlik ve Spor Bakanlığı
Abay Academy Freud Üniversitesi ve Uluslararası Yeni Pazar Üniversitesi çözüm ortaklığı ile Türkiye'nin bir çok bölgesinde eğitimler veren ve vermeye devam eden bir kuruluştur.

Danışan Memnuniyeti

Eğitmen Başarısı

Eğitim Katılımcısı

Abay Academy

Uzmanlık Alanlarımız
image
event-02
Untitled-15
Untitled-13
Eğitim bittiği günden beri başka bakıyorum her şeye, sahip olduklarımı fark ettim. Muhteşem bir eşim olduğunu, eşsiz bir oğlum olduğunu gördüm. Teşekkür ederim.
_İpek , Güven
Bir arayış içerisindeyken akademi ailesi ile karşılaştım. Çok başarılı uzaman kadrosu ile sorunumu en kısa sürede çözdük. Hocama teşekkür ederim.
_Yelda, Koç
Kurumsal olarak Abay Academy ile çalışmak bize hem çalışanlar arasında mutluluğu aşıladı hem de müşteri ilişkilerimiz güçlendi. Tavsiye ediyorum.
_Mehmet, Başaran
avatar-comment
ava-course-01
ava-profile